Erdemir Maden’de İnsan Kaynağı

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Erdemir Maden olarak, Türkiye de, Bölgemizde ve Dünya demir-çelik sektöründe konumumuzu, geleceğe güçlü bir biçimde taşıyacak en önemli varlığımız hedeflerimize uygun nitelikli insan kaynağının sürekli gelişimi ile sürdürebileceğimize inanıyoruz.

Bu inançla, öncelikle insana yatırım yapıyor, kurumsal değerlerimizi destekleyecek uygulamalara ve insan kaynağımızı geliştirecek faaliyetlere odaklanıyoruz. İşe alımdan başlayarak, bütün çalışanlarımıza bu anlayışı yansıtıyoruz.

Çalışanlarımızda; kendini adamışlık, kaliteye odaklılık, müşteri memnuniyetine önem vermek, liderlik, şeffaflık, alçakgönüllülük, verimlilik ve güvenilirlik gibi özellikleri her zaman ön planda tutuyoruz.

Hızla büyüyen, dinamik, değişime ve öğrenmeye açık yapımız nedeniyle, aramıza katılanların kurum kültürüne sahip olabilmeleri amacıyla kapsamlı programlar uyguluyoruz.

Çalışanlarımızın kendilerini güvende hissetmeleri için, onlara ve kuruma değer katacak yatırımları her alanda yapıyor, çalışanlarımızın bilgi ve deneyimlerine güvenerek ve geliştirerek, geleceğe umutla bakıyoruz.

Değişimi destekleyen, esnek, duyarlı ve değerlerle yönetilen bir şirket olarak;

2022 yıl sonu itibarıyla 329 kişiye istihdam olanağı sunan Erdemir Maden, OYAK’ın Maden Metalürji yürütülen İnsan Kaynakları stratejisinin bir parçası olarak; bilgi üreten, çözüm odaklı, gelişime açık, ekip çalışmasına yatkın nitelikli insan gücünü artırmaya ve elde tutmaya yönelik uygulamalar hayata geçiriyor.

© 2023 Erdemir Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.
etik@erdemiretik.com 0 850 211 3000